Продається дуплекс з ремонтом
Код: 14994
Продається дуплекс преміум класу з максимальним наповненням розташований у мікрорайоні Садовий на вул. Тернопільській.
Земельна ділянка 3 сот. Проща дуплексу становить 171,5 м. кв.
Побудований з цегли, утеплений базальтовою мінватою (10 см), вікна шестикамерні, вхідні двері броньовані, дах покрито металопрофілем та утеплено мінватою (20 см), фасад оздоблений клінкерною плиткою та тревентіном.
Усередині дуплексу зроблено ремонт преміум класу, встановлена кухня та вся кухонна техніка, тепла підлога по всьому будинку, підлога – керамічна плитка та паркетна дошка, встановлено електрокотел та бойлер, в санвузлах змішувачі скритого монтажу, в гардеробній встановлені полиці, в прихожій облаштовано шафу.
Дуже зручне та продумане планування:
І поверх: гараж, обладнаний автоматичними воротами, котельня з виходом на подвір’я, санвузол, кухня-студія з виходом на терасу.
ІІ поверх: просторий санвузол, 3 кімнати окремі та гардероба кімната.
Двір вимощено бруківкою, встановлено по периметру паркан з воротами та хвірткою, розведено автоматичний полив та засаджені декоративні насадження, засіяно газон.
Ціна 270 000 у.о.
Деталі за телефоном 0508696280